Nejsme běžní prodejci nábytku, jsme Aldo!

Kdo nás zná, ten ví, že nejsme jen internetový obchod s nábytkem. A pro neznalé je třeba říci, že značka Aldo je především spjata se službami, které tento prodej doprovázejí. Ať už je to vlastní doprava po celé České republice či výnos nábytku až k Vám domů zcela zdarma.
infinity
Ložnice Infinity

Našim přáním je, aby nákupem nábytku v našem obchodě vše začalo, ale rozhodně neskončilo. Velkou výzvou je pro nás následná péče o zákazníka! Proto neustále rozšiřujeme výběr a hledáme pro český trh nové designové kolekce nábytku z Francie, Německa, Dánska či Holandska. Kolekce těchto výrobců jsou za velmi příjemné ceny, ale především jsou „jiné“, což je i naším cílem – odlišovat se od ostatních!

Velmi oblíbeným komunikačním prostředkem, který řada z vás čím dál častěji využívá je pak on-line chat. Zde jsou vám vždy k dispozici lidé, kteří ochotně pomohou najít to, co hledáte, nebo poradí, jaký odstín polic a komod se hodí k vámi vybranému psacími stolu. Samozřejmostí je i informace o doručení či vhodnost nábytku pro vaši ratolest a mnoho dalších odpovědí na spoustu různorodých dotazů. Dalším zdrojem pro umístění různých dotazů či připomínek, se staly stránky nábytku Aldo na Facebooku, kam nám také píšete své podněty, nápady i komentáře. My jsme tomu rádi a nadále zde budeme přinášet různé články s radami na zařízení interiéru.

Absolutní novinkou pro letošní rok se stal design nábytku, kdy přinášíme návrh sestav nábytku s tím, že co na fotografii vidíte, to lze i zakoupit. A také prodej praktických bytových doplňků, především pak pro vybavení dětských pokojů.

Samozřejmostí je většina zboží skladem a rychlé vyřízení objednávky! Také zaručujeme kvalitu prodávaného zboží tím, že u vybraných druhů poskytujeme prodlouženou záruku, na 3 nebo i 4 roky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům, byt, zahrada a jeho autorem je nabytek-aldo. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

0 komentářů u “Nejsme běžní prodejci nábytku, jsme Aldo!