Nová výrobní hala pro výrobce žaluzií

Český stavební partner, společnost E.PROXIMA, s.r.o., vybudovala nedaleko českého Prostějova během 10 měsíců nové sídlo pro svého klienta vyrábějícího stínicí techniku do oken. Jedná se o 3 ocelové budovy (výrobní halaskladová hala a dvoupodlažní administrativní budova) o celkové zastavěné ploše 4 200 m2. Přáním investora byly především funkční a dobře využitelné prostory, proto mají budovy jednoduchý obdélníkový tvar se sedlovou LPR střechou, resp. pultovou střechou s atikou. Rovněž barevné řešení objektů není nijak nápadné – stěnové PUR panely vč. všech lemovacích prvků jsou v jednotné šedě stříbrné barvě, velké jednolité plochy jsou rozbity pouze kombinací hladkého a vlnitého plechu na administrativní budově.

Estetickým a zároveň funkčním doplňkem je venkovní stínění oken, které výstižně vyjadřuje obchodní zaměření společnosti. Vynikající spolupráci s firmou E.PROXIMA a Astron si investor natolik pochvaluje, že je již dojednáno rozšíření stávajícího areálu.

Příspěvek byl publikován v rubrice PR články a jeho autorem je denalinp261. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

0 komentářů u “Nová výrobní hala pro výrobce žaluzií