Operativní leasing – drahá kratochvíle nebo chytrý tah

Základní myšlenkou operativního leasingu je zkvalitnění způsobu používání služebních vozidel, které přispěje k úsporám nákladů klienta. Tak se k tomu staví i naše společnost AUTOZITKA CS s.r.o. Jádrem volby tohoto řešení je neplatit celý vůz, ale jen užitnou část vozidla,  tak zvanou amortizaci. Oproti konzervativnímu pohledu, že na konci vůz není můj si klienti s tímto pohledem neuvědomují, že ve vozidle nemají uloženy peníze, které by do vozidla v případě pořízení vložili při pořízení a jsou tak vlastně od počátku v situaci, že vozidlo mají dopředu prodané a to bez starostí.

Ale to není jediná výhoda jejich dokonce mnohem více:

  • Pořízení vozidla – klient nemusí sledovat nejnovější ceníky a možnosti různých paketů. Cena za vůz bude pro vstup do operativního leasingu nejnižší na trhu. v případě, že to některá značka smluvně umožňuje, dokonce získá možnost nákupu vozidla velko-odběratelsky již při menším odběru. Popřípadě získá dlouhodobou rámcovou velkoodběratelskou smluv.
  • Kompletní péče – klient nepotřebuje mít zaměstnance či jiný personál starající se o vozový park, veškerou agendu (servis, daně, odvoz do servisu, pojištění či řešení jiných problému) zajistí přidělený manažer. Komplikace vzniklé na cestě jsou řešeny též operativně manažerem.
  • Nízká cena – v kalkulaci je započítána již cena za kompletní servis. Tato cena je díky naší velké skupině vozidel na nejnižší možné úrovni. Na základě přesného určení klienta na konkrétní vozidlo je finanční rizikovost nízká, díky tomu je i velmi nízká cena pojistky a financí poskytnutých na vozidlo.
    Celkově to přinese velmi vysokou úsporu. Navíc při získání exkluzivních služeb.
  • Legislativa – žádné sledování legislativních změn. Placení silničních daní či jiných poplatků. Vše je již řešeno v kalkulaci a případné změny řeší AUTOZITKA CS s.r.o. do nákladů vstupuje jednotná faktura za poskytnutý operativní leasing, tedy žádné evidování majetku či zdlouhavé odepisování. Možnost využití vozidla a jeho výměny před koncem odpisů.
  • Bez starostí – po ukončení operativního leasingu  si klient v případě zájmu, vybere nový vůz a ten mu je následně předán. Ve stejný okamžik je odvezen starší vůz. Žádné starosti s prodejem vozidla ve snaze získat peníze do vozidla vložené. Operativní leasing je počítán na koncovou zůstatkovou tržní cenu. Klient tedy nezaplatí  v průběhu operativního leasingu celý vůz, ale jen jeho část.
  • Čas –  pro veškeré úkony spojené s provozem vozidla, potřebuje každý manažer či zaměstnanec investici do vlastního času. Času, ve kterém se nemůže plně  věnovat své činnosti, která mu přináší prospěch v podobě zisků či úspěšných jednání. My Vám tento čas vrátíme a postaráme se o vše, co je potřebné na bezvadný a nerušený provoz vašeho vozového parku.

Jak je patrné výhody nadmíru převyšují nevýhody. Proč nezískat levněji, rychleji a bez starostí vůz. A jak k operativnímu leasingu přijít. Stačí navštívit naši stránku www.azcs.cz a naše společnost Vás vypracuje bezkonkurenčně nejlepší operativní leasing přímo pro Vaší firmu či společnost.

Příspěvek byl publikován v rubrice Auto-moto, doprava a jeho autorem je skycze. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

0 komentářů u “Operativní leasing – drahá kratochvíle nebo chytrý tah