Velká skladová hala

Pro společnost Lena Lighting S.A., která se zabývá výrobou moderních osvětlovacích systémů do kanceláří a administrativních budov, byla vystavěna  nová výrobní hala, která zároveň plní funkci i jako sklad. Novou rozlehlou ocelovou halu postavil polský stavební partner, firma WIELKOPOLSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERII PRZEMYSŁOWEJ. Na stavbu byly použity systémové ocelové konstrukce Astron. Investor byl s realizací projektu velmi spokojen.

Skladovací hala s důrazem na detail

Ocelová skladovací hala se rozkládá na ploše 11,000m². Logistická hala má velmi působivý vzhled, neboť střecha budovy je v bílé barvě stejně tak jako stěny haly, které jsou tvořeny panely LPA a LPI. Jemné světlé barvy ocelové haly jsou zvýrazněny modrými rámy dveří a oken.

Hlavní důraz kladl investor na kvalitu provedení projektu, estetický dojem i detail provedení. Realizace stavby ocelové skladové haly investora příjemné překvapila a navíc i překonala všechna jeho očekávání.

Při výrobě skladovacích hal a logistických center z oceli myslíme na udržitelné řešení rozmanitých podnikatelských záměrů. Na základě individuálních požadavků investora vytváříme optimální řešení, která vyhovují potřebám oboru a zefektivňují podnikání. Široké využití budov z oceli je možné díky variabilním stěnovým astřešním systémům.

Určete rozměry, požadavky na funkčnost, design a architektonické provedení exteriérů a interiérů. My vám vytvoříme řešení na klíč. Každé logistické centrum Astron zaručuje vysokou kvalitu, moderní architektonické řešení a vysokou funkčnost.

V případě, že poptáváte menší ocelovou halu, můžete si ji sami vytvořit v našem 3-Dkonfigurátoru ocelové haly EcoBuild. Díky této aplikaci si ji během chvíle sami navrhnete a ihned prohlédnete vizualizaci.

V konfigurátoru si vyberte z přednastavených šablon nebo zapojte svou kreativitu. Nejprve určete účel haly. Poté rozměry, opláštění a příslušenství. Nakonec doplňte lokalizaci a požadovanou pomoc při realizaci stavby. Projekt si pak můžete uložit a kdykoliv se k němu vrátit. Odešlete-li nám vaši představu o podobě ocelové haly,obratem vám vytvoříme cenovou kalkulaci zdarma.

0 komentářů u “Velká skladová hala