Oslavte s námi 20 let: získejte zlatý slitek při koupi trezoru

Rozhodnete-li se v průběhu května pro koupi trezoru od naší společnosti, získáte spolu s jeho dodávkou jeden nebo více zlatých slitků, které vám jako mimořádný bonus věnujeme.

Dnes již historické datum 16. květen 1994 má pro nás zcela zásadní význam. Tímto dnem vyvrcholili více jak roční přípravy na zahájení činnosti naší firmy v České republice. Ve dnech 16.5. až 19.5.1994 se totiž na pražském Výstavišti konala výstava zabezpečovací techniky „Pragoalarm 94“ a naše firma na ní poprvé prezentovala zákazníkům v České republice trezory švýcarské firmy FIRESAFE.

U příležitosti 20-ti letitého výročí tohoto okamžiku jsme pro vás připravili mimořádnou prodejní akci „Květen s extra bonusem: Zlatý slitek ke každému trezoru“, jejímž prostřednictvím chceme tento milník oslavit spolu s vámi.

Tresorag.cz - extra bonus

Tresorag.cz – zlatý slitek

O firmě Tresorag – Firesafe

Společnost Tresorag – Firesafe, s.r.o. vznikla v roce 1994 jako výhradní zastoupení švýcarské firmy FIRESAFE, která zaujímá již více než 40 let jedno z předních míst v prodeji trezorové a bezpečnostní techniky v západní části Evropy. Své produkty dodává firmám jako: UNION BANK OF SWITZERLAND, PTT – SWISS TELECOM, NESTLÉ, SIEMENS, SHELL, ESSO a mnoha dalším.

Zastoupení na území ČR, které je organizací s ryze českým kapitálem, se vyprofilovalo v obdobně úspěšnou firmu. Svou obchodní strategií – nejvyšší kvalita výrobků a služeb – získala společnost Tresorag – Firesafe, s.r.o. v regionu střední Evropy významnou část trhu. K posilování této pozice dále dochází tím, že část produkce je již řadu let vyráběna v ČR. Tyto skutečnosti přispívají k dlouhodobé stabilitě firmy a vytvářejí velmi dobré výchozí podmínky pro další firemní expanzi. Mezi největší klienty se proto řadí významné státní, průmyslové a obchodní organizace.

Příspěvek byl publikován v rubrice Obchody a služby se štítky , a jeho autorem je Jan77. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

0 komentářů u “Oslavte s námi 20 let: získejte zlatý slitek při koupi trezoru