Poháry si může pořídit dnes již kdokoliv

Ve světě úctyhodných sportovních výkonům patří k nejčastěji udělovaným trofejím sportovní poháry a medaile, dále pak papírové a kovové diplomy, skleněné trofeje a plakety či talíře.

Sportovní ocenění – poháry jsou vhodné pro obdarovávání sportovců za jejich vynikající výkony. Poháry můžeme v internetových a kamenných obchodech najít ve třech cenových pásmech – jsou to poháry ekonomické, standardní a nejvyšší kategorie luxusních pohárů. Mezi ty levnější, z méně exkluzivních materiálů patří ekonomické poháry, které si naleznou uplatnění spíše v neprofesionálním segmentu. Poháry v druhé cenové skupině bývají zpravidla vyhotoveny z kovového materiálu, mají dřevěný či mramorový podstavec. Cenově nejdražší a kvalitativně nejlepší ocenění nalezneme v sekci luxusních sportovních pohárů.

K výrobě se používají exkluzivní materiály s detailním propracováním. Tyto poháry jsou určeny pro mimořádné a prestižní sportovní akce. Výjimkou nejsou ani poháry vyrobené z netradičních materiálů, jako například z keramiky. Ty si kupují především pořadatelé tenisových turnajů.

Zboží nakoupíte na http://www.pohary-bauer.cz/

Sportovní poháry je možné objednat ve zlatém, stříbrném a bronzovém barvě. Dle barvy značící exkluzivitu ocenění jsou poháry rozdělovány mezi sportovce od prvního, druhého či třetího místa. Poháry se prodávají jednotlivě, také i v sadě po více kusech. K pohárům je možné dokoupit širokou škálu příslušenství čítající víka, emblémy, štířky a další produkty. Problémem nebývá potisk dle přání zákazníka – text případně umístění loga.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Sport, hry a jeho autorem je loupaceka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

0 komentářů u “Poháry si může pořídit dnes již kdokoliv