Popfax.com – Podepište dokumenty online a pošlete je přes počítač nebo mobil

Popfax zavedl digitální podpis a nástroje pro úpravu dokumentů na počítači a mobilu (iOS) pro větší efektivitu podnikání. Fax s Popfaxem je zcela bezpapírový!

Podepisujte faxy online
Často se v dnešní době stane, že díky službě <a href=“http://www.popfax.com/fax-email-nabidka.html“>fax email</a> obdržíme fax s nějakou smlouvou, která má být hned podepsána a odeslána zpět. Nebo potřebujeme vytisknout PDF / Word dokument, podepsat ho, naskenovat a poslat faxem. Tento proces je časově náročný a vrátí uživatele zpátky k papírování, kterému se tak usilovně snaží vyhnout.
Popfax usilovně pracuje na dosažení této perfektní bezpapírové <a href=“http://www.popfax.com/faxove-cislo-tarify.html“>faxové služby</a> a nyní je ještě blíže odstranění papíru tím, že svým uživatelům poskytuje možnost <a href=“http://cz.popfax.com/faxy-pres-internet-faq.html#a13″>Digitálního podpisu</a>, který umožňuje vložit podpis přímo do elektronického dokumentu bez nutnosti vytisknout tento dokument na papír.
Jak Podepisovat Digitálně Dokumenty s Popfaxem
Prvním krokem je vytvořit digitální obraz podpisu – existuje více způsobů, jak toho docílit:
Možnost #1. Nahrajte podpis
1. Naskenujte podpis pomocí skenovacího zařízení nebo ho vyfoťte pomocí smartphonu nebo tabletu.
2. Uložte soubor s obrázkem v jednom z následujících formátů: JPG, PNG, GIF a maximální velikost souboru 8 MB.
3. Nahrajte uložený soubor s podpisem na účet Popfax.
Možnost #2. Nakreslete podpis
Funkce kreslení umožňuje uživateli nakreslit svůj podpis přímo v rozhraní Popfaxu.
Možnost #3. Zadejte podpis
Uživatel může zadat své jméno a / nebo příjmení v jednom ze 4 dostupných fontů a použít jej jako podpis pro dokumenty a podepisování faxů.
Možnost #4. Přidejte podpis emailem
Přidejte podpis zasláním emailu s obrázkem v příloze na sign@popfax.com z emailové adresy, kterou máte uvedenou v účtu Popfax. Předmět a tělo emailu mohou být prázdné.

Přidat podpis zasláním emailu s přiloženým obrázkem na sign@popfax.com z emailové adresy zapsané v účtu Popfax. Předmět a tělo emailu mohou být prázdné.
Podpisový Editor umožňuje oříznout a otočit vytvořený obrázek podpisu.
Další krok zahrnuje vložení elektronického podpisu do dokumentu. Je také možné vložit datum a jako volný text údaje o společnosti jako je: jméno, adresa, kontaktní telefonní číslo, email, atd.
Posledním krokem je zaslání podepsaného dokumentu faxem kliknutím na tlačítko „Uložit a poslat faxem“.
Nástroje pro úpravu faxů a digitální podpis k dispozici na iPhonu a iPadu.
S Popfaxem má každý uživatel jeden účet, ke kterému se může přihlásit ze svého tabletu, chytrého telefonu, počítače a notebooku, online a emailem.
Aplikace Popfax pro iOS podporuje digitální podpis a úpravu dokumentů. Uživatelé iPhonu a iPadu si mohou nainstalovat poslední verzi 4.0.0 Popcompanion faxové aplikace pro iOS a začít:
•    upravovat a podepisovat faxy, které jsou oba odeslané nebo obdržené v účtu Popfax a znovu je odeslat na jakékoli faxové číslo.
•    vytvářet podpisy kreslením, pořízením snímku nebo výběrem fotografie s podpisem z knihovny fotografií; nebo použít podpisy dříve uložené v sekci „podpisy“.
* Všechny tyto funkce mohou být použity v režimu offline.

0 komentářů u “Popfax.com – Podepište dokumenty online a pošlete je přes počítač nebo mobil