Představujeme barvy na vlasy Matrix

Dlouhotrvající barva, zářivé odstíny a kvalita profesionálních výrobků? Barvy na vlasy Matrix představují exkluzivní možnost jak kadeřnický salon povýšit o stupeň výš v barvení vlasů. A co máte na výběr?

Barvy na vlasy Matrix SoColor.beauty

Barvy na vlasy Matrix nabízejí několik možností. Jednou z nich je SoColor.beauty permanentní krémová barva. Je snadno použitelná s výsledky, se kterými můžete počítat. Což oceníte nejen vy, ale především vaše zákaznice. V nabídce jsou předmíchané báze, kde můžete sáhnout po přírodních odstínech, metallic pearls, popelavých odstínech, mokka odstínech, zlatých, měděných, červených odstínech a dalších, pro nejjednodušší aplikaci nebo si odstín můžete upravit samostatně. Míchání je ovšem možné jen s oxidantem Matrix. Tak jako tak barvy na vlasy Matrix krásně oživí vlasy a dodají jim nádherný dlouhotrvající lesk. Barvy na vlasy Matrix SoColor.beauty obsahují pečující složky, které zabraňují poškození vlasů barvením a naopak o ně pečují. Naprostá spolehlivost v otázce krytí bílých vlasů. Vaše barevná kreativita může díky SoColor.beauty vynikat. Nabízí také nejvíce možností a barev.

Color Sync a So RED

Barvy na vlasy Matrix Color Sync a So RED jsou další možností, jak využít barevný potenciál Matrix naplno. Color Sync představuje unikátní barvy na vlasy Matrix bez obsahu amoniaku. Tato krémová barva dodá vlasům okouzlující odstíny a lesk a přitom je k nim maximálně šetrná. Vlasy obarvené s Color Sync jsou zároveň ošetřené. Díky obsahu ceramidového komplexu se obnovuje vlasová struktura a vlasy se uzdravují. Jsou silné a hladké. Kvůli těmto vlastnostem by Barvy na vlasy Matrix Color Sync neměli v žádném kadeřnictví chybět. Barvy So RED vynikají zas svou zářivou červení. Maximálně intenzivní červené odstíny dokážou vykouzlit jen barvy So RED.

Kam pro barvy na vlasy Matrix

Nutno podotknout, že barvy na vlasy Matrix jsou profesionální výrobky, které jsou určené jen do rukou profesionálů, jelikož je třeba přesného a správného zacházení ať už při aplikaci, tak při míchání odstínů. Barvy na vlasy Matrix seženete například na www.cmiral.cz, což je profesionální obchod pro kadeřníky, kadeřnice a kadeřnické salony.

0 komentářů u “Představujeme barvy na vlasy Matrix