přeprava zásilek do těchto destinací: Arménie, Ázerbájdžán, Gruzie, Irán, Irák, Kazachstán, Mongolsko, Tádžikistán, Turkmenistán, Ukrajina, Uzbekistán

Přibývá vám stále více zákazníků ze zemí Zakavkazska, Střední Asie, Blízkého a Středního východu a vy řešíte otázku dopravy zásilek do těchto zemí?
EGT Express CZ – Váš partner pro přepravy na východ
Společnost EGT Express CZ s.r.o. byla založena v roce 1996.
Zajišťujeme služby v oblasti dopravy, spedice, logistiky a celních služeb.
Naší doménou je přeprava zásilek do těchto destinací: Arménie, Ázerbájdžán, Gruzie, Irán, Irák, Kazachstán, Mongolsko, Tádžikistán, Turkmenistán, Ukrajina a Uzbekistán.
Součástí našeho portfolia jsou nejen přepravy pozemní cestou, ale také letecké,
kombinované a železniční.
Do vybraných destinací doručujeme také nadrozměrné, nadměrné i express zásilky – Arménie, Ázerbájdžán, Gruzie, Irán, Irák, Ukrajina.

Druh přepravy je zvolen na základě požadavku zákazníka, popř. posouzení optimálního způsobu přepravy podle charakteru zásilky.

Pro maximální možné zabezpečení kvalitního servisu máme vybudovanou síť vlastních poboček ve vybraných destinacích. Tam kde vlastní pobočku nemáme, spolupracujeme se spolehlivými partnery, kteří jsou prověřováni podle přísných kritérií našich kvalitativních norem.

Pro optimalizaci transportních nákladů menších zásilek můžete využít našich sběrných linek, které provozujeme do všech výše uvedených destinací.
Zajišťování FTL přeprav je samozřejmostí.
Pro maximální možné zkrácení přepravního času vypravujeme sběrné kamiony do jednotlivých destinací v týdenních intervalech z našeho skladu v Olomouci, kde probíhá konsolidace veškerých sběrných zásilek nejen z České republiky, ale také z Evropy i zámoří.
U celovozových přeprav jsou vozidla na nakládky přistavována dle požadavků našich zákazníků.
Pro expresní přepravy menších zásilek využíváme vlastní vozový park, kdy zásilka je vyzvednuta u odesílatele a přímo doručena na celní sklad nebo do skladu příjemce.

Více informací o společnosti EGT Express s.r.o. nalezenete na webových stránkách www.egt.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice PR články a jeho autorem je Iveta. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

0 komentářů u “přeprava zásilek do těchto destinací: Arménie, Ázerbájdžán, Gruzie, Irán, Irák, Kazachstán, Mongolsko, Tádžikistán, Turkmenistán, Ukrajina, Uzbekistán