Soukromá školka Praha 4

Už mateřská školka je důležitým mezníkem ve vývoji dítěte. Poprvé se zde dostává do kolektivu dětí, vytváří se sociální vztahy, rozvíjí se duševní i fyzická stránka dítěte. Volba mateřské školky představuje jedno z velmi důležitých rozhodnutí rodičů v oblasti vývoje dítěte a neměli by jej podceňovat. Školkou, která splňuje nároky na komplexní vývoje dítěte s důrazem na individuální přístup, je soukromá školka Praha 4 – LUPÁČEK.

Soukromá mateřská školka Praha 4
Soukromá mateřská školka LUPÁČEK nabízí předškolní péči dětem ve věku od 1 do 7 let. Výhodou soukromé školky Praha 4 – LUPÁČEK – je rodinné zázemí, které poskytuje rodinný domek se zahradou. Vyškolený pedagogický a zdravotnický personál je zárukou spolehlivého působení na Vaše dítka. LUPÁČEK nabízí dětem celou řadu pestrých aktivit, které jsou uzpůsobeny do bohatého denního programu.

Soukromá školka Praha 4 – LUPÁČEK
Soukromou školku Praha 4 najdete v ulici Kloboukova 27 Roztyly. Nachází se v klidné lokalitě s blízkostí přírody. Na webových stránkách lupacek.cz jsou k dispozici veškeré informace o mateřské školce Praha 4 LUPÁČEK: aktivity, denní program, galerie či ceník. V případě Vašich dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Soukromá školka Praha 4 – LUPÁČEK se těší na své nové kamarády!

0 komentářů u “Soukromá školka Praha 4