Přírodní kosmetika Queen Helene

Máte raději přírodní kosmetiku? Upřednostňujete účinky přírodních látek před těmi chemickými? Pak by vás mohla zajímat kvalitní, ale přírodní kosmetika Queen Helene.

O Queen Helene

Queen Helene se od většiny ostatní dostupné kosmetiky liší svým přístupem a filosofií. Produkty Queen Helene nejsou vyráběny z chemických přísad, ale za to využívají tu nejlepší ingredienci, kterou je příroda. Ať už se jedná o produkty pro péči o tělo či vlasy, Queen Helene nabízí kvalitní, ale profesionální a díky přírodě i zdravé výrobky. Přírodní přísady mají tu výhodu, že obsahují plno vitamínů, které použité prvky přirozeně obsahují. Mezi používané přísady patří například kakaové máslo, které hydratuje a zjemňuje, granátové jablko nebo esenciální oleje odbourávající napětí. Queen Helene si svým přístupem, ale i dlouholetou tradicí, kterou pěstuje již od roku 1930, získala mnoho příznivců.

Produkty Queen Helene

Queen Helene dokáže pečovat o celé tělo. Nabízí produkty o péči o tělo a pokožku, kde najdete produkty s již zmíněným kakaovým máslem. Queen Helene nabízí několik desítek produktů pečující o různé části těla, různým způsobem. Je možné si tak vybrat produkty pro hydrataci, zjemnění či pleťové vody a krémy proti nepříjemným pupínkům. Kromě masek na obličej, pleťových krémů a vod a olejů nabízí tato kosmetika i balzámy na rty či deodoranty. Další důležitou součástí Queen Helene jsou výrobky pro péči o vlasy. Vlasová kosmetika nabízí vše co je k úpravě vlasů potřeba. Šampony, kondicionéry, stylingové přípravky a také širokou nabídku takzvaných Hot Oils, které mají léčebné a regenerační účinky. Aby bylo spokojené celé tělo je tu ještě speciální kosmetika pro péči o nohy. Především namáhaná chodidla ocení péči, kterou dává Queen Helene.  Nakonec pro uvolnění celého těla připravila kosmetika Queen Helene řadu Batherapy, kde jsou k dostání koupelové a esenciální oleje různých vůní, které prostoupí celým tělem, uvolní napjaté svaly a navodí celkovou pohodu.

Chci přírodní kosmetiku Queen Helene

Zaujala Vás kosmetika Queen Helene využívající kouzla přírody? Podívejte se na www.a-vlasy.cz a vyberte si výrobky přímo pro vás. Přineste si kus přírody přímo do Vaší koupelny.

0 komentářů u “Přírodní kosmetika Queen Helene