Privátní vířivka a infrasauna Šumperk

Jedná se o pronájem celé místnosti, tím je zaručeno naprosté soukromí. Vychutnejte si odpočinek a relax. Necelá stovka hydromasážních trysek ve vířivce a perličková koupel dokonale uvolní Vaše tělo i mysl. Jedinečnou atmosféru vytvoří colorterapie, neboli působení barevného spektra světel umístěných pod vodní hladinou vířivky. Infrasauna a její blahodárné účinky na lidský organismus jsou obecně známé, dokonale prohřeje organismus nejen v zimních měsících. Možnost přehrávání hudby z mp3 přehrávače případně mobilního telefonu pomocí 3.5mm jack. Pro klienty je zajištěno kryté parkování v areálu firmy.
Vířivka je napuštěna čistou vodou pro každého návštěvníka (skupinku). Po odchodu je vana a celá místnost vyčištěna a připravena pro další klienty. Z tohoto důvodu je nutná rezervace předem.
Rezervace na telefonním čísle 583 213 056. Zrušení rezervace je nejpozději 24 hodin předem. Rezervace je závazná, v případě nedostavení se na rezervovaný termín je nutné uhradit vzniklou škodu!
Ceník:
Standard
Privátní vířivka Šumperk
500 Kč (Po-Pá do 12 hodin) – 90 minut.

800 Kč (od 12 hodin + víkend) – 90 minut.

Vhodné pro dvě osoby, max 4 osoby.

Nutné objednat předem 583 213 056.

V ceně vířivka, infrasauna, sprchový box, kryté parkování.

V ceně Standard nejsou zahrnuty ručníky a župany.

VIP vířivka
Privátní vířivka Šumperk.
900 Kč (Po-Pá do 12 hodin) – 90 minut.

1200 Kč (od 12 hodin + víkend) – 90 minut.

Vhodné pro dvě osoby, max 4 osoby.

Nutné objednat předem 583 213 056.

V ceně vířivka, infrasauna, sprchový box, kryté parkování, láhev sektu, ovoce, svíčky, vonná esence, ručníky a župany pro 2 osoby.

0 komentářů u “Privátní vířivka a infrasauna Šumperk