Protipožární dveře pro dokonalou ochranu domu či bytu

Protipožární dveře pro dokonalou ochranu domu či bytu
Pokud se zamýšlíte nad zabezpečením svého domu či bytu, pravděpodobně jste již narazili i na otázku, jak co nejlépe ochránit domácnost a členy rodiny v případě vzniku požáru. Jedním z různých typů zabezpečení jsou i protipožární dveře, které na rozdíl od těch klasických ohni hned tak nepodlehnou a vytvoří žáruvzdornou bariéru.
Jak fungují protipožární dveře?
Protipožární dveře dovedou vytvořit bariéru vzdorující ohni, která vydrží u obyčejnějších modelů zhruba třicet minut, u jiných však až jednu hodinu. Dveře takto mohou v případě šířícího se požáru ochránit jak osoby, tak cenný majetek, proto se jedná o investici, která se může mnohdy opravdu vyplatit – dostáváme díky nim totiž dostatek času na evakuaci. Sehnat je můžete navíc v mnoha různých kombinacích s bezpečnostními dveřmi, které vás ochrání i před nechtěnými návštěvníky či hlukem z vnější.
Kde se dají tyto dveře sehnat?
Protipožární dveře nabízí například společnost Adlo, a to ve svých třech prodejnách. Dvě můžeme najít v Praze, v Modřanech a na Novém Městě, třetí zase v Brně na ulici Slovákova. Protipožární dveře naleznete i na webových stránkách, a to ZDE.

 

0 komentářů u “Protipožární dveře pro dokonalou ochranu domu či bytu