Rekonstrukce bytů a koupelen

Nabízíme kompletní rekonstrukce koupelen, bytového jádra i celého bytu.
Provádíme rekonstrukce bytových jader v panelových domech a kompletní přestavby bytů. Působíme ve Středočeském kraji a v Praze.Specializujeme se na rekonstrukce koupelen z bytových jader panelových bytů.

Provádíme veškeré související práce, jako jsou obklady koupelen,  instalatérské a elektrikářské práce, montáže sanity a osvětlení, pokládka podlah a montáž obložkových zárubní.

Rekonstrukce koupelny v panelovém domě trvá zpravidla týden a zahrnuje vybourání bytového jádra a odvoz odpadu, dále instalatérské a elektrikářské práce, obezdění vany a obklady. Rekonstrukce koupelen provádíme v nejvyšší kvalitě, s kvalitními materiály a přesto za dobré ceny, rychle a spolehlivě.

Provádíme rekonstrukce také klasických koupelen v bytech, rodinných domech, kdekoli nejste spokojeni se stávající funkčností, nebo vzhledem koupelny. Přijedeme, poradíme, zrekonstruujeme Vaši koupelnu.

Nabízíme následující práce

  • rekonstrukce bytových jader
  • rekonstrukce koupelen a wc
  • montáž sanitární techniky (vana, umyvadlo, wc, baterie)
  • montáž osvětlení
  • malířské práce
  • obkladačské práce
  • zednické práce
  • štukování
  • pokládka plovoucích podlah

Proč si vybrat rekonstrukci od nás?
Jsme rychlí, kvalitní a spolehliví. Pokud si u nás objednáte rekonstrukce bytu, rekonstrukce koupelny, rekonstrukce bytového jádra, obhlédneme si prostory a stanovíme pro Vás nejlepší postup.
Pozvěte si nás i na malování, štukování, obklady a další práce.
Máme schopné montéry a pracovníky všech potřebných profesí s mnohaletými zkušenostmi a množství kvalitně odvedené práce.

Vyměňte staré umakartové bytové jádro za moderní a dispozičně vhodně řešenou koupelnu a WC. Námi rekonstruované byty jsou zpracovány v nadstandartní kvalitě prováděných řemesel a materiálu. Věnujeme velkou pozornost přípravě celého projektu a výběru použitých materiálů, aby vše odpovídalo Vašemu vkusu a zvýšila se podstatně užitná hodnota celého bytu. Rádi Vám poradíme s dispozičním řešením a možná budete překvapeni, že Vás některá nenapadla.

Rekonstrukci bytu se věnujeme již více, než 10 let a máme zkušenosti i se všemi souvisejícími pracemi, jako je instalace sanity, osvětlení, elektrické rozvody a podobně.
Více informací naleznete na  http://www.koupelny-rekonstrukce.cz/

0 komentářů u “Rekonstrukce bytů a koupelen