RhinoShield fólie ochrání Váš smartphone telefon i před úderem kladiva

RhinoShield ochrání Váš smartphone telefon!

V dnešní mobilní době, kdy frčí chytré telefony a ty klasické už pomalu vycházejí z módy, si stále více majitelů potrpí i na bezvadný vzhled svých miláčků. A aby taky ne, vždyť ty lepší modely stojí i několik desítek tisíc. A proto existuje mnoho ochranných pomůcek, které váš mobil ochrání před škrábanci a drobnými oděrkami. Jednou takovou pomůckou je folie na displej. Ale není folie jako folie, folieRhinoShield je o úroveň výš.

5x odolnější než Gorilla Glass 3

Ochranná folie RhinoShield je vyrobená ze speciálních materiálů, které zaručují ještě větší odolnost proti nárazům a škrábancům než Gorilla Glass 3, kterým dražší mobily disponují. O její účinnosti se můžete přesvědčit sami v testovacím videu. Folie je vysoce transparentní, po její aplikaci ani nepoznáte, že je na displeji přiložena. Výhodou této folie je, že ji můžete použít i na zadní stranu vašeho mobilu, nechrání tedy proti poškrábání jen displej, ale i zadní kryt mobilu. Nemusíte se tak obávat jeho poničení různými předměty v kapsách, jako jsou klíče, nebo mince. Krom škrábanců, je RhinoShield schopna uchránit displej i před všudypřítomnými otisky prstů a jinými mastnými fleky. Je to díky speciální formulaci, která zabraňuje těmto nepříjemným jevům. Povrch folie je až neskutečně hladký, mastnota na něm nemá žádnou šanci.

RhinoShield na široké spektrum mobilů

Jistě se nyní ptáte, zda je ochranná folie RhinoShield vhodná i k vašemu typu mobilu. Tak vězte, že tahle ochranná folie je vhodná na mobily značky Apple, HTC, Samsung, Sony, Nexus, LG, Motorola, Black Berry a OnePlus. Tedy na všechny přední výrobce chytrých telefonů. Krom telefonů ji lze použít i na tablety od Applu, konkrétně na iPad mini, nebo iPad Air. Tak co, toužíte taky po dokonalé ochraně vašeho mobilu? Tuhle skoro zázračnou folii si můžete zakoupit v internetovém obchodě Rhinofolie.cz, kde získáte při platbě předem dopravu zdarma.

0 komentářů u “RhinoShield fólie ochrání Váš smartphone telefon i před úderem kladiva