Stavební výstavy ČR 2015 – přehled + tipy

Na webu www.BYDLENI12.cz naleznete přehled většiny stavebních výstav a veletrhů, hobby výstav zaměřených na stavebnictví, bydlení, dům a zahradu, které se budou konat v roce 2015 v České republice. Samozřejmě zde nechybí akce jako „Střechy Praha“, „For Pasiv“, „Stavíme – Bydlíme“, „Střechy, Stavba“, „For Garden“, „Ecoworld“, „IBF“, „DSB“, „Hobby“, „Flora Olomouc“, „Domov a teplo“, „For Arch“, „For Wood“, „Stavotech“, „Bytová show“ a mnoho dalších po celé ČR.

Přijeďte a inspirujte se, poraďte se s odborníky, navažte nové kontakty, udělejte si názor a dobře si vyberte. Nebo si udělejte výlet a poznejte něco nového na stavebních výstavách 2015.

Již se chystáte na nějakou výstavu o stavění, bydlení, bytovém designu nebo zahradních doplňcích? Pak si přečtěte i následující článek – rady a tipy pro návštěvníky stavebních výstav a veletrhů. Najdete zde témata jako „Zjistěte si o akci něco předem“, „Ušetřete a získejte vstup zdarma“, „Doprovodný program“, Vizitky a kontakty“, „Nezapomeňte vzít údaje“, „Výstavní slevy a výhody“ či „Chcete na akci fotografovat?“

0 komentářů u “Stavební výstavy ČR 2015 – přehled + tipy