Termofor

Internetový obchod Modom.cz Vám ve svém širokém portfoliu produktů pro zdravý život přináší termofory s návlekem! Termofor představuje nejjednodušší způsob, jak rychle zahřát část našeho těla, kde právě pociťujeme bolesti. Díky své technologii drží místo na lidském v příjemném teple po libovolnou dobu. Objednejte si láhev na vodu termofor ještě dnes z našeho e-shopu za atraktivní cenu!

Jak termofor funguje?
Termofor je léty prověřený způsob účinného zahřátí těla. Do termoforu stačí jen nalít horkou vodu a je připraven k použití. Můžete jej přiložit na jakékoliv místo na těle, které se díky termoforu prohřeje a zbavíte se tak nepříjemných bolestí dané partie. Termoforová láhev je přitom schopna udržet teplotu v rozsahu 40 až 50°C. Do láhve lze také nalít studenou vodu a termofor můžete používat na zchlazení.

Termofory od Modom.cz
Internetový obchod Modom.cz Vám nabízí termofory s pletenými návleky za atraktivní ceny. Vyberte si stylový vzor a objednejte si termofor z pohodlí svého domova. Termofory mohou požívat všichni bez rozdílu věku. Nejčastěji se využívají při bolestech zad a svalů, krční páteře, kloubů, při potížích s ledvinami nebo při nachlazení. Dětské termofory jsou skvělým pomocníkem u kojenců, které bolí bříško.

Všechny další informace o termoforech najdete v našem e-shopu modom.cz.

0 komentářů u “Termofor