Tom Tailor – to je životní styl…

Historie značky Tom Tailor sahá až do roku 1962, kdy založil Hansen Heinrich Pünjer firmu Henke & CO. Tato firma teprve o 17 let později vyrobila první produkty značky Tom Tailor a ty se rázem staly hitem. Dnes je již možné protukty značky Tom Tailor zakoupit ve více jak 80 zemích světa a více jak 45 000 tisících obchodech, mezi kteŕé patří od roku 2009 kamenná prodejna Tom Tailor – Helena Kmochová  v Mladé Boleslavi a od roku 2013 nově online obchod.

V obchodě naleznete široký sortiment z nabídky kvalitních produktů značky Tom Tailor, která se vyznačuje perfektními střihy, mladí oceňují vynikající zpracování barevných odstínů a také vzdušnost materiálů, které jsou lákadlem hlavně v parných letních dnech. Značka Tom Tailor je celosvětově známa a stále stoupá na pomyslném žebříčku celosvětových výrobců módního oblečení. Značka Tom Tailor se stává více a více oblíbenou u všech věkových kategorií mužů i žen. Tom Tailor stejně jako Tom Tailor – Helena Kmochová obléká všechny, kdo mají rádi svobodu, individualitu, přirozenost a sexy přitažlivost. Tílka, trička, košile, halenky, džíny, svetry, bundy šortky oplývají nápaditým a stylovým designem jak v dámských tak pánských modelech.

Značka Tom Tailor se vyznačuje, kalitními materiály, životností výrobků, skvělými střihy, maximálním laděním detailů, použitými barvami a tyto všechny vlastnosti můžete nalézt i v kamenné prodejně či nově v  e-shopu.

Příspěvek byl publikován v rubrice PR články a jeho autorem je jose. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

0 komentářů u “Tom Tailor – to je životní styl…