Ubytování v obci Terchová na Slovensku

Česká republika nabízí mnoho krásných zákoutí a úžasným míst k navštívení. Od hradů, zámků, přes hory a skály až po nejrůznější kulturní klenoty, které stojí za to navštívit. Obdobně je ale na tom i Slovensko. Proto při rozhodování, kam letos vyrazit na dovolenou, jsou obě země v kurzu. Dovolená na Slovensku nebo dovolená v Česku?

Malebná obec Terchová

Zaměříme-li se na Slovensko, jednou z krásných oblastí je Malá Fatra. Malá Fotra láká cykloturisty i pěší turisty a nabízí jim široké možnosti, kam za aktivitami vyrazit. Například Velký Kriváň je jednou z nich. Každý milovník přírody si tuto oblast ihned oblíbí. Obec Terchová je malebná obec nacházející se právě v těchto místech. Pro ubytování Terchová je k dispozici mnoho možností.

Chaty a chalupy k pronajmutí

Ideální možností, a to nejen pro rodiny s dětmi či partu přátel, jsou chaty a chalupy k pronajmutí. Lze pronajmou jednotlivé pokoje nebo v případě větších skupin se rozhodně vyplatí pronájem celé chaty. Chaty jsou prostorné, moderní, nejen na pohled krásné a nadstandardně vybavené. Někdo ocení krboviště, někdo dětský koutek s pískovištěm, jiný zase hřiště s fotbalovými brankami. Všichni si ale zamilují krásu jedinečného prostředí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Cestovaní, dovolená a jeho autorem je MrRoof. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

0 komentářů u “Ubytování v obci Terchová na Slovensku