Velká svatba, mnoho svatebních oznámení

Víte koho a kolik hostů pozvete na jeden z největších dnů ve vašem životě? Oslovit jen nejbližší okruh lidí nebo vsadit na hojnost a zorganizovat obrovskou slavnost? Rozhodnutí není vždy jednoduché, ale udělat ho třeba. Při výběru vám mohou docela dobře poradit šikovní profesionálové, kteří mají bohaté zkušenosti s přípravou svateb a výrobou svatebních oznámení.

Svatební a grafické studio LarisDesign vám nabízí širokou škálu svatebních oznámení v 8 různých kolekcích. Šíře nabídky se snaží odpovědět na nároky a rozmanité požadavky české nevěsty. Sledujeme moderní trendy a snažíme se být vždy o krok před konkurencí. Hlavní důraz přikládáme na jednoduchost a estetiku. V nabídce najdete pozvánky ke svatebnímu stolu, jmenovky, zasedací pořádky, svatební menu. Děláme i návrhy na míru. Jedinečný grafický design a zapálený tým najdete v LarisDesing. Celou nabídku najdete na www.svatba-oznameni.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Obchody a služby a jeho autorem je maxcreative. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

0 komentářů u “Velká svatba, mnoho svatebních oznámení