Výrobky HUNTER na Frodex.cz

Výrobky HUNTER na Frodex.cz

 

V e-shopu www.frodex.cz jsme pro vás zařadili řadu doplňků pro zvířata od německé firmy HUNTER.

Společnost HUNTER je tradiční rodinná firma, která se specializuje od svého založení v roce 1980 na výrobu vysoce kvalitních doplňků pro psy, kočky a koně. Produktová řada v současné době obsahuje 5500 různých položek, od obojků, postrojů a vodítek přes ohlávky a uzdy z různých materiálů až k módnímu a funkčnímu oblečení pro psy. Firma vyrábí také polštáře a postele, produkty pro péči a hygienu, inovativní hračky a občerstvení.

Díky úzké spolupráci a partnerství s dobře známými značkami, jako jsou „Tamara Comolli,“ „Adelaide“ a „Zanzibar / Sylt“ jsou kolekce navrhovány tak, aby zdůrazňovaly neustálý vývoj HUNTER a zvyšovaly atraktivnost značek.

Značky HUNTER SMART HUNTER a HUNTER BLACK LABEL se těší stále větší oblibě po celém světě, rozsáhlý sortiment se nyní vyváží do 40 zemí. To však také vede k velké odpovědnosti společnosti HUNTER vůči lidem, zvířatům a životnímu prostředí.

Kdo hledá jedinečné a inovativní produkty pro psy, kočky a koně, najde je na HUNTER. Nejvyšší kvalita ve výrobě, inovativní nápady v oblasti rozvoje a nejlepší služby pro spokojených zákazníků – to je HUNTER.

Ve dnech anonymní masové produkce není kvalita luxus, ale nutnost k získání větší individuality, odlišení jednotlivce. Je to výraz nadšení, vášně a důvěry. To je důvod, proč je kvalita hlavním cílem a určuje postoj společnosti Hunter. Toto tvrzení je mottem všech pracovníků Hunter, sledují jej  bez kompromisů – bez výjimky a podrobně. Jako rodinný závod, se zaměřují na způsoby produkce vysoce kvalitních výrobků- důležitá je samozřejmě i zpětná vazba zákazníků, jejich zkušenosti jsou promítnuty v každém HUNTER produktu. Cílem je, aby si lidé a zvířata vzájemně přinášeli radost, dávali si najevo hlubokou náklonnost viditelným způsobem. Takovéto chápání kvality také určuje mezilidské akce vztahy. To je charakterizováno spolehlivostí, loajalitou, partnerstvím a odpovědností. To platí pro všechny  lidi, kteří pracují pro HUNTER a věci, které se zde vyrábí. Jsou spolehlivé. Vždy. 

Podívejte se tedy na www.frodex.cz a vyberte si!

0 komentářů u “Výrobky HUNTER na Frodex.cz