Zacvičte si s osobním trenérem

Trápíte se všemožnými dietami a snažíte se pravidelně cvičit, ale očekávané výsledky se nedostavují? Rozhodli jste se právě teď, že pro sebe začnete něco dělat, jenže jak na to, abyste vytrvali a dosáhli postavy, po které toužíte? Nezoufejte a vydejte se na cestu za vysněnou postavou po boku s osobním trenérem.

Nemusíte mít obavy z návštěvy fitness centra. Společně se seznámíte se všemi posilovacími stroji, osobní trenér vám doporučí vhodné cviky a také vás naučí správnou techniku, jak cviky provádět. Při trénincích se také naučíte posilovat s vlastní váhou a jako zpestření využijete při cvičení spoustu praktických posilovacích pomůcek – závěsný systém InsportLine, kettlebell, balanční podložku typu bossu i různé gumové expandéry.

Kromě pohybu je však také opravdu důležité dbát na správné a zdravé stravování. Osobní trenér vám sestaví nutriční plán, tak aby jste co nejlépe dosáhly svých stanovených cílů. Pomůže vám s výběrem a nákupem vhodných potravin a ukáže vám spoustu užitečných fíglů.

Martin Nečas – certifikovaný osobní trenér fitness a kulturistiky s vámi doslova zacvičí. Díky mnohaletým zkušenostem z oblasti zdravého životního stylu a fitness přesně pozná, co konkrétně pro vás bude to pravé. Ať už jste žena, muž, zkušený sportovec či úplný začátečník – osobní trenér ke každému přistupuje individuálně a sestaví vám tréninkový plán přesně na míru vašim potřebám i možnostem.

Osobní trenér bude vaše motivace a váš bič. Především ale bude váš parťák, který vás nenechá polevit a zmařit tak veškerou vaši předchozí snahu. Myslete na své zdraví a začněte hned, protože už zítra si můžete říct, že jste o krok blíže k vašemu cíli.

0 komentářů u “Zacvičte si s osobním trenérem