Žaluzie do oken

Firma URBÁNEK představuje svůj pestrý katalog žaluzií do oken. V našem portfoliu najdete horizontální a vertikální žaluzie včetně veškerých náhradních dílů. Žaluzie do oken se řadí mezi nejoblíbenější stínící prvek interiérů. Je to v první řadě dáno jejich snadnou instalací, jednoduchým ovládáním a minimální náročností na údržbu. K tomu připočtěme atraktivní cenu a rázem se stává z okenních žaluzií ideální stínící technika do všech interiérů!

Bohatý výběr žaluzií do oken
Zákazník v první řadě volí mezi horizontálním a vertikálním provedením žaluzií do oken. Horizontální žaluzie jsou vhodné pro montáž na plastová okna, naproti tomu vertikální mají širší uplatnění a lze je například vyrobit pro balkónovou soustavu. U URBÁNKA na Vás čeká navíc pestrá paleta barev a široký vzorník látek. V případě Vašeho přání můžeme žaluzii do okna vyrobit přímo na zakázku podle Vašich parametrů.

Žaluzie do oken se zárukou kvality
Všechny žaluzie do oken dodávané firmou URBÁNEK vynikají svojí kvalitou a dlouhou životností. Okenní žaluzie můžete objednávat jak v našem e-shopu na adrese urbanek-ul.cz, tak nakupovat přímo v kamenné prodejně v Ústí nad Labem. Kdykoliv je Vám také k dispozici naše bezplatné poradenství, kde Vám zodpovíme všechny případné dotazy nebo Vám poradíme s výběrem vhodných žaluzií do oken, které se budou hodit právě do Vašeho interiéru.

URBÁNEK – žaluzie do oken, které se hodí do každého interiéru!

0 komentářů u “Žaluzie do oken