Zateplování fasád v Olomouci

Téměř každý majitel domu se dozajista zabývá otázkou úspory tepelné energie. Jedním ze způsobů, jak ušetřit peníze na vytápění, je zvýšení isolačních schopností obvodových stěn domu. Toho můžeme dosáhnout pomocí zateplování fasád různými systémy.

 Proč zateplovat dům

Ačkoliv se odpověď na tuto otázku zdá být jasná, vezte, že vhodně zvolené zateplení domu pomáhá vyřešit i jiné nesnáze než vysokou spotřebu tepelné energie. Zateplovací systém mnohdy řeší i problém vytváření vlhkých skvrn na stěnách, pokud vlhkost způsobuje srážení vodních par na studených zdech. Vrstva zateplení přeruší tepelné mosty v konstrukci a tím výrazně omezuje její tepelné namáhání. Navíc chrání původní stavební materiál vůči vlivu škodlivin z ovzduší, což je obzvláště důležité třeba u betonových staveb.  Dalších pozitivních vlastností, které zateplování budov přináší, by se našla dlouhá řada.

 

Vyberte si odborníka na zateplení

Zateplení domu vám tedy může přinést spoustu ušetřených výdajů a dalších výhod. Abyste ovšem měli jistotu, že bylo provedeno kvalitně a jeho dopad bude trvalý, vyberte si osvědčenou firmu z vašeho regionu.

Firma Cefeus provádí zateplování fasád certifikovanými systémy v oblasti Olomouce a širokého okolí. Poskytuje zároveň poradenství v okruhu zajištění financování a vypracování projektové dokumentace.  Při zateplování polystyrenem se používají dva druhy tohoto materiálu: klasické polystyrenové izolační desky nebo šedý polystyren NEOPOR®. Zateplení je možno provést i s deskami z minerálních vláken.

Kromě zateplení fasád může společnost Cefeus zajistit také dodávku a instalaci dřevěných nebo plastových oken, zateplení a rekonstrukci střech, zateplení sklepních prostorů,  rekonstrukci balkonů, teras a vstupů, dodávku vstupních dveří, dodávku a renovaci výtahů a další stavební práce a rekonstrukce.

0 komentářů u “Zateplování fasád v Olomouci