Značka krmiva ROSENLÖCHER

Německá firma Rosenlöcher patří po více než 40 let mezi přední výrobce krmiv nejen pro obchody, veterináře a chovatele. Zaměřuje se především na velmi kvalitní krmiva pro okrasné ptactvo, drobné hlodavce a králíky.

Ideální dárek pro vašeho domácího mazlíčka.

Vhodně zvolený výběr krmiva a doplňků výživy vašeho zvířecího kamaráda ovlivní jeho kondici, prodlouží jeho život a pohodu po celý život.

Velice si vážíme možnosti nabízet jako jediný uvedenou značku v České republice. Kompletní sortiment krmiv a pamlsků značky Rosenlöcher najdete v prodejnách ZOO MIX PRAHA a našich partnerů. Produkty lze kdykoli zakoupit v našem eshopu. Pravidelně se zúčastňujeme výstav Klubu chovatelů morčat a Českého křeččího klubu, kde jsou produkty Rosenlöcher k dispozici.
Nechceme nabízet našim zákazníkům komerční produkty pro okrasné ptactvo, drobné hlodavce a králíky, které najdete v každém supermarketu. Chovatelské potřeby od značky krmiva ROSENLÖCHER najdte pouze v našich prodejnách a eshopu.

Příspěvek byl publikován v rubrice Obchody a služby a jeho autorem je slaver. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

0 komentářů u “Značka krmiva ROSENLÖCHER