Zviditelněte svou firmu virtuální prohlídkou v Google mapách

Google spustil v květnu 2013 novou službu Fotografie Firem ve svých mapách a mezi prvními osmi státy po USA (spuštěno 2011), byla vybrána i Česka republika. Tuzemské firmy mají tedy možnost si objednat certifikovaného fotografa a nechat si vytvořit interaktivní 360° stupňovou virtuální prohlídku interiéru svého podniku přímo v Google mapách.

Vytvořená virtuální prohlídka po zpracování do Google map se stává přístupna v dalších třech službách Google. Uživatelé při hledání restaurací, barů, kadeřnictví, lékařských zařízení, hotelů, úřadů, fitness center, lázní, masážních salónů, květinářství a spousty dalších podniků, mají možnost hned ve výsledcích v Google.cz vyhledávači vstoupit do interiéru nafocených firem. Virtuální prohlídka je okamžitě přístupna uživatelům ve výsledcích pří vyhledávání v Google navigaci a Google mapách. Při návštěvě firemního profilu v sociální sítí Google+ mají uživatelé také možnost vstoupit do nafoceného interiéru. Firmy mohou navíc využít možnost vložit virtuální prohlídku na své webové stránky díky jednoduchému HTML kódu v podobě iframe a posunout celou prezentaci na vyšší úroveň.

Tento moderní a silný marketingový nástroj je užitečný nejen pro zviditelnění firem, které svým klientům a veřejnosti zpřístupní interiér svého podniku přímo na Google Mapách. Službu již dnes také využívají běžní uživatelé, kteří si mohou prohlédnout restaurace, prodejny, obchodní centra nebo hotely a seznámit se s prostředím ještě před jejich samotnou návštěvou.

Virtuální prohlídky na všech zařízeních

Business View Vám přináší výhodu v prezentaci Vaší firmy na nejdynamičtěji se rozvíjejícím webu současného internetu. Dovolte Vašim zákazníkům, aby mohli Vaši firmu navštívit z pohodlí svého domova a přesvědčte je tak, že mají navštívit právě Vás.

Virtuální prohlídky na všech zařízeních

Buďte k nalezení kdykoliv a kdekoliv, v počítačích, tabletech i mobilech. Vložte prohlídku na svůj web, či sociální síť a umocněte tak svou online prezentaci.

Virtuální prohlídky na všech zařízeních

Jedná fotka je jako tisíc slov, virtuální prohlídka
v Gogole mapách je jako tisíc fotek.

„Mapové služby patří u českých uživatelů mezi nejoblíbenější online služby, což potvrzuje

i meziroční růst uživatelů o třetinu. Velký vliv má i dynamický růst využívání mobilních map, které s sebou máme pořád v kapse.“ říká Michal Zachar, marketingový manažer Googlu.

Fotografie Firem na Mapách Google fungují zcela jednoduše, stejně jako Street View probíhá focení v několika krocích po několika metrech, které jsou na sebe plynule napojeny. Nejdříve se dělají minimálně dva kroky exteriéru před vstupem do budovy a pak je nutné pořídit fotografie daného interiéru, a to v čase a ročním období, které je pro firmu, podnik nebo restauraci nejvhodnější. Vybírat lze z databáze certifikovaných fotografů nebo agentur, které prošli školením od Google a mohou tuto službu poskytovat. Virtuální prohlídka se začne zobrazovat v Google službách po nafocení „Google dobrým fotografem“, který snímky zpracuje a následně je vloží jako panoramatické fotografie k firemnímu zápisu a napojí na službu Street View v Google mapách.

Za službu se platí pouze jednorázový poplatek bez dalších měsíčních nebo ročních závazků. Firmy tak mohou získat po neomezenou dobu za jednotnou cenu zvýhodněnou pozici před svou konkurencí vyhledávači Google.cz, na Google Mapách v Google navigací a na sociální síti Google+. Ceny za takto nafocený interiér se pohybuji dle rozlohy podniku, základní nafocení malého podniku může firmu přijít od 6000 Kč.

Pokud se firma rozhodne ke svému profilu vložit i panoramatické fotografie z interiéru, získává automaticky zdarma sadu fotografií, které jsou také přístupné v Google službách. Jedná se o fotky firmy z venku, logo otvírací dobu, detaily firmy, zboží a jiné dekorace v interiéru. Na sadu fotografii zdarma získává firma autorské práva a může s nimi dále nakládat pro vlastní propagaci dle libosti. Fotografie jsou pořízený ve vysoké kvalitě s možnosti tisku až na velikost billboardů.

Virtuální prohlídky firem v Google mapách používají nejmodernější technologie a umožňují naprosto bezproblémové zobrazení na všech moderních zařízeních. Tyto 360° prohlídky jsou kompatibilní se systémy Android (PC, Notebook, Tablet, Smartphone), Apple (PC, Notebook, Tablet, Smartphone), Windows (PC, Notebook, Tablet, Smartphone), GPS (Google Maps navigace).

Virtuální prohlídky na všech zařízeních

Z pohledu provozovatele společnosti se bezesporu jedná o jedenu z nejúčinnějších reklamních služeb současnosti s dlouhodobou účinností. Firmy mají možnost získat náskok před konkurencí a to s profesionální Google 3D prohlídkou, která je dostupná 24 hodin denně, 365 dní v roce a to kdekoliv na světě ve všech moderních zařízeních.

Více o výhodách celé služby a cenový přheld najdete na webu interieryfirem.cz

0 komentářů u “Zviditelněte svou firmu virtuální prohlídkou v Google mapách