Hokejový ZUBR Cup 2016 nabídne hanácké derby i polského mistra

Přesto, že hokejová WSM liga odstartuje až v září, již během srpna si mohou všichni nedočkavci užít pořádnou porci hokejové zábavy. Od 8. do 10. srpna totiž proběhne 1. ročník hokejového turnaje ZUBR Cup pod záštitou pivovaru Zubr. Diváci se mohou těšit na napínavé derby HC ZUBR Přerov s LHK Jestřábi Prostějov i na mistry polské ligy Comarch Cracovia Kraków.

„Hokej k Přerovu patří stejně neodmyslitelně jako pivo Zubr. Jsme proto rádi, že můžeme nadále prohlubovat naši spolupráci a jako dlouholetý partner přerovského hokeje může pivovar Zubr vzít pod záštitu další nabitou hokejovou akci. Věříme, že první ročník ZUBR cupu se úspěšně zapíše do historie a odstartuje tak novou tradici letních hokejových turnajů na přerovském ledě,“ říká Tomáš Pluháček, ředitel pivovaru Zubr, který je kromě hokeje partnerem i dalších významných sportovních akcí v regionu.

První ročník turnaje ZUBR Cup přivede na led Comarch Cracovia Kraków, jedenáctinásobného mistra polské extraligy a účastníka Ligy mistrů. Další kvalitní zápas slibuje derby přerovských Zubrů s jejich ligovým rivalem – prostějovskými Jestřáby. Ti duel s polským Krakovem odehrají na svém domovském ledě.

„Účast polského mistra i našeho tradičního soupeře z Prostějova je zárukou kvality a já jsem přesvědčen, že pestrá a zároveň náročná letní příprava se zúročí a my předvedeme na ledě to nejlepší. Myslím, že to bude pro diváky skvělá hokejová podívaná a jistě ocení i to, že tento turnaj by se měl stát každoroční tradiční součástí přípravné části sezóny,“ komentuje ZUBR Cup Pavel Hanák, sportovní manažer HC ZUBR Přerov.

 

Program ZUBR Cup 2016

pondělí 8. srpna 2016        18:00     Prostějov              LHK Jestřábi Prostějov – Comarch Cracovia Kraków

úterý 9. srpna 2016            18:00     Přerov                   HC ZUBR Přerov – Comarch Cracovia Kraków

středa 10. srpna 2016        18:00     Přerov                   HC ZUBR Přerov – LHK Jestřábi Prostějov

Vstupné na zápasy v rámci ZUBR Cupu činí 40 Kč. Vstupenky budou k dostání od 3.8.2016 v online systému na www.hokejprerov.cz a na pokladně MEO Arény v předprodeji 3.8. a 5.8. od 16:00 do 18:00 hodin. Ve dnech konání utkání budou pokladny MEO Arény otevřeny od 16:00.

 

Pivovar ZUBR, a.s., tradiční český výrobce působící především na Moravě, je společně s pivovary Holba a Litovel součástí holdingu PMS. Pivovar je držitelem ocenění Klasa A a Regionální potravina a známky CHZO „České pivo“. Nejprodávanějším pivem z produkce je 11° ležák Zubr Grand. Pivovar získal absolutní vítězství v degustační soutěži Zlatý pohár PIVEX 2016 (Zubr Premium); 1. místo v kategorii ležáků (Zubr Premium), 1. a 2. místo v kategorii výčepních piv (Zubr Gold; Zubr Classic) a 3. místo v kategorii tmavých piv (Zubr Classic tmavý). V soutěži České pivo 2015 zvítězil v kategorii světlé ležáky (Zubr Premium) a druhá místa ve svých kategoriích získala piva Zubr Grand, Zubr Classic a Zubr Classic tmavý.

Příspěvek byl publikován v rubrice PR články a jeho autorem je lucieariston. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

0 komentářů u “Hokejový ZUBR Cup 2016 nabídne hanácké derby i polského mistra