Kde najít vhodnou brigádu?

Blíží se začátek prázdnin a tak stále více studentů hledá na internetu možnosti brigády. Jedná se o ideální možnost přivýdělku. Brigády navíc nejsou vhodné pouze pro studenty středních a vysokých škol, ale také pro maminky na mateřské dovolené nebo třeba i pro nezaměstnané, kteří si mohou přivydělat až do výše poloviny minimální mzdy, aniž by jim byla odebrána podpora v nezaměstnanosti.

Nabídek práce je na internetu velké množství, ale i mezi nimi je nutné pečlivě vybírat. V prvé řadě je nutné si zjistit informace o firmě, která možnosti brigády nabízí. Ale pozor! Na internetu se mohou nacházet podvodníci, a to především v oblasti krátkodobých nabídek práce, kteří svým zaměstnancům následně nezaplatí. Důležité je i zvážit, zda jste vůbec na nabízenou pozici tím vhodným adeptem. Některé brigády jsou značně fyzicky náročné, a je proto vhodné brát ohled i na svůj zdravotní a fyzický stav. Roli hraje i typ smlouvy, kterou firma nabízí. Většinou se jedná o Dohodu o provedení práce nebo o Dohodu o pracovní činnosti. I mezi těmito typy smluv jsou rozdíly, které je nutné znát.

Pokud si nevyberete z nabízených inzerátů, můžete nabízet své služby sami. Zajímavé možnosti pro přivýdělky nabízí www.buddy2rent.com. Jeho prostřednictvím můžete nabízet své služby nejen Čechům, ale i cizincům, a tak si nejen vydělat, ale i zdokonalit cizí jazyky. Prostřednictvím tohoto serveru můžete nabízet například průvodcovskou činnost, doučování a mnoho dalších. Jedná se o velmi dobrý způsob, jak si přivydělat a ještě si najít nové přátele.

A ještě jedno pravidlo. S brigádami je nutné začít včas, protože na poslední chvíli je jejich nabídka velmi omezená.

Příspěvek byl publikován v rubrice Společnost a jeho autorem je vipmarketing. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

0 komentářů u “Kde najít vhodnou brigádu?