Luxusní věcičky pro Vaše dětičky

Už jste někdy přemýšleli o tom, co to znaméná, když díťě zažívá pocit dokonalého blaha? To je cílem snad každého rodiče. Je několik způsobů, jak této mety dosáhnout. My jsme pro Vás vybrali několik kojeneckých věcí, které dokáží vyvolat v dítěti slova chvály a dokonalého úžasu. Podívejte se na výběr toho nejlepšího, co dokáže v očích dítěte vyčarovat jiskru. Tyto věcičky a vychytávky ocení zejména rodiče, kteří mají rádi luxusnější značky a dokonalé a precizní provedení. Ferrari, Mercedes-Benz, Disney-Cars – to je záruka kvality. Budete se divit, ale tyto věci nestojí tolik, kolik si představujete.

Autosedačka Nania FERRARI Cosmo je určena pro děti do 4 let (pro děti s váhou 0-18 kg). Autosedačka je vybavena redukční vložkou pro nemluvňata a 5-bodovým bezpečnostním pásem. Velkou výhodou dětské sedačky je alarm, který upozorní rodiče, že jejich dítě není připoutáno a tedy chráněno. Dětská autosedačka se dá upevnit po i proti směru jízdy. V případě pošpinění sedačky od batolete se jednoduše sejme potah, který se následně může vyprat v pračce. Jedná se o 100% produkt Ferrari.

Autosedačka Ferrari

Elektrické autíčko Mercedes-Benz doporučujeme dětem od 3 do 6 let (do 30 kg). Automobil se ovládá buď pedálem u řidiče nebo dálkovým ovladačem. Pohyb dopředu nebo dozadu je řízen páčkou vedle volantu. Tato hračka dokonale imituje opravdová auta. Má např. tlačítko startování, které vydává stejný zvuk jako opravdové auto, tlačítko pro vypnutí a zapnutí světel či zdířka pro MP3 přehravač. Pevná konstrukce, bezpečnostní pás či dálkové ovládání je zárukou bezpečnosti Vašich dětí.

Elektrické autíčko Mercedes Benz

Dětské lehátko s houpátkem a kolotočem v nádherných barvách využijí kojenci a batolata do 9 kg. Houpací lehátko uklidní dítě 5 zvuky přírody a kolotočem se 3 zvířecími hračkami, který svítí a je umístěn nad děťátkem. Nastavit lze 5 rychlostí houpání, čas houpání a hlasitost melodie. Batoleti zde můžete servírovat i jeho denní příděl pokrmů, které můžete umístit na jídelní pultík, který lze v případě potřeby oddělat. Potah lze v případě pošpinění také sundat a vyprat. O bezpečnost se stará

Dětské lehátko s kolotočem

0 komentářů u “Luxusní věcičky pro Vaše dětičky