Návrhy , prodej a realizace osvětlení

Pokud hledáte standardní i nevšední osvětlení, jsme tu pro Vás. Naše společnost se zabývá odborným poradenstvím a prodejem osvětlení s důrazem na design a komfort použití. Našim zákazníkům zajišťujeme kompletní servis od návrhu a výpočtu osvětlení, přes dodávku po následnou odbornou montáž.

Naše nabídka sortimentu

Náš sortiment  je díky spolupráci  s tuzemskými i zahraničními výrobci předních značek velmi široký a jsme schopni uspokojit i velmi náročné zákazníky. V naší nabídce naleznete širokou škálu interiérového osvětlení, exteriérového osvětlení, ale i technického,průmyslového osvětlení a v neposlední řadě i LED osvětlení.

Návrhy dle přání a možností zákazníka

S každým zákazníkem řešíme jeho individuální představu a požadavky, kterou následně realizujeme. Pro vytvoření uceleného a příjemného prostředí, ať se jedná o osvětlení do rodinného domu, svítidel do zahrady či kanceláře, je světlo nedílným a důležitým prvkem. Nejen, že by mělo plnit funkci estetickou, ale především by mělo být funkční. Zkušenostmi jsou nám uskutečněné realizace ve spolupráci s našimi architekty a designéry.

Svých zákazníků si velmi vážíme a největším vyznamenáním pro nás je, když se k nám rádi vracejí.

Více zde: http://www.monre.cz/

Příspěvek byl publikován v rubrice Dům, byt, zahrada a jeho autorem je Monre Design. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

0 komentářů u “Návrhy , prodej a realizace osvětlení