Vkus a nápad, to je svatební oznámení na míru

Design svatebního oznámení má spojovat dobrý vkus se zajímavým nápadem. Zároveň má přinést i něco netradičního, na základě čeho si klient řekne, že přesně takové svatební oznámení si představoval. Této představě lze vyhovět pouze tvorbou svatebních oznámení na míru. Ty se vytvářejí přesně v souladu s návrhem samotného klienta, který si vybere celý vzhled sám.

Svatební a grafické studio LarisDesign vám nabízí širokou škálu svatebních oznámení v 8 různých kolekcích. Šíře nabídky se snaží odpovědět na nároky a rozmanité požadavky české nevěsty. Sledujeme moderní trendy a snažíme se být vždy o krok před konkurencí. Hlavní důraz přikládáme na jednoduchost a estetiku. V nabídce najdete pozvánky ke svatebnímu stolu, jmenovky, zasedací pořádky, svatební menu. Děláme i návrhy na míru. Jedinečný grafický design a zapálený tým najdete v LarisDesing. Celou nabídku najdete na www.svatba-oznameni.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Řemesla, služby se štítky a jeho autorem je maxcreative. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

0 komentářů u “Vkus a nápad, to je svatební oznámení na míru