Záclonové tyče

Sháníte dárek pro Vaši babičku nebo maminku? Mělo by to být něco praktického do bytu? Firma URBÁNEK má pro Vás skvělý tip na stínící techniku! Vyberte si záclonou tyč dle Vašich požadavků a sestavte si tak svoji kompletní garnýž. Záclonové tyče nabízíme v různých barvách i materiálech nyní za atraktivní ceny. Podívejte se na náš internetový obchod urbanek-ul.cz a věřte, že s takovým dárkem rozhodně uspějete!

Záclonové tyče na míru

Důležité je znát rozměry okenního rámu, aby záclonová tyč správně zapadla. Pokud si s touto úlohou nejste jistí, odborníci z naší firmy Vám stínící techniku přijedou zaměřit. Pocházíte-li z Ústí nad Labem, provedeme zaměření ZDARMA! Máte atypický interiér a bojíte se, že tu pravou záclonovou tyč neseženete? Firma URBÁNEK dodává tyče v několika rozměrech a dokonce také na míru!

Záclonové tyče pro každého

Na našich internetových stránkách jste si záclonovou tyč již vytipovali, ale rádi byst viděli veškeré komponenty na vlastní oči? Není problém. Sedněte do auta a přijeďte do naší kamenné prodejny v ulici Emy Destinové 2, Ústí nad Labem, kde se o Vás ochotně postaráme! Větší výběr záclonových tyčí a kompletní stínové techniky než ve firmě URBÁNEK nenajdete!

Firma URBÁNEK nabízí záclonové tyče do každé domácnosti!

0 komentářů u “Záclonové tyče